
Інфрачервоний обігрівач ADAX VR 505 KB 500 Вт (Норвегія)
3 781,14 ₴
- В наличии
- Код: 591510
+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головна властивість джерела інфрачервоного обігріву – підвищення температури повітря в приміщенні за рахунок нагріву поверхонь навколишніх предметів, а не повітря безпосередньо. Інфрачервоні обігрівачі найчастіше застосовуються для зонального опалення і виступають джерелом додаткового тепла. Найбільш раціонально інфрачервоні обігрівачі ADAX/Glamox використовуються на верандах, балконах, лоджіях і у ванних кімнатах.
ПЕРЕВАГИ:
- Економічний, ефективний обігрів
- Простий в управлінні
- Легко встановлюється
- Humid premises heating
- Безшумне тепло
- Quick heat
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Офіційний дилер заводу. |
![]() |
Виконуємо гарантійні зобов'язання. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Дзвоніть і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ електричний конвектор ADAX
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADAX |
| Страна производитель | Норвегия |
| Тип установки | Настенный |
| Назначение | Бытовое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Крепление на стену | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Глубина | 132 |
Информация для заказа
- Цена: 3 781,14 ₴








