
Конвектори брызгозащищенные ADAX VPS 904 KT 400 Вт (Норвегія)
2 806,02 ₴
- В наличии
- Код: 761510
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Для приладів, що встановлюються у вологих приміщеннях, існують спеціальні вимоги. Брызгозащищенные електроконвектори ADAX VPS9 і VPS10 можуть монтуватися в таких приміщеннях, при цьому всі роботи по підключенню повинні виконуватися кваліфікованим електриком.
VPS9 - брискозахищеність конвектор для ванних кімнат і пралень. Завдяки своїм заокругленим кутах і низькій температурі лицьовій поверхні (гарантовано не перевищує 60°C) він безпечний і ідеальний для дитячих кімнат, ясел і дитячих садків. Має автоматичний захист від перегріву.
Простий монтаж, електроконвектори не випалюють пил і не спалюють кисень. IP24. Забезпечені кабелем з євровилкою для включення в розетку. Діапазон регулювання термостата - 6 - 30°C.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Офіційний дилер заводу. |
![]() |
Виконуємо гарантійні зобов'язання. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Дзвоніть і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ електричний конвектор ADAX
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADAX |
| Страна производитель | Норвегия |
| Мощность обогрева | 400 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 295 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Крепление на стену | Да |
| Тип установки | Настенный |
- Цена: 2 806,02 ₴









