Конвектор електричний Norel (Норвегія).
Електричний конвектор Norel 1000W
Даний електричний конвектор відноситься до дизайнерської серії конвекторів. Має механічний термостат, підключається до мережі електроживлення через стандартний роз'єм (розетку).
Має висоту 350 мм. Це зручно і практично в тих випадках коли немає можливості зігрітися від центрального або автономного опалення, або воно не дуже ефективно.
Спеціальна конструкція вихідної решітки забезпечує рівномірний обігрів приміщення, запобігає зміні кольору шпалер і пофарбованих поверхонь. Конвектори NOREL успішно застосовуються для обігріву дитячих кімнат. Система відрізняється високим рівнем безпеки (відсутність гострих кутів, низька температура зовнішньої поверхні обігрівача, захист від перегріву)
Особливості конвекторів NOREL:
- Експрес конвекція і обігрів за рахунок спеціальної конструкції обігрівача
- Чуйна реакція термостата на навіть незначні коливання температури в приміщенні (макс. ± 0,5 °C)
- Функция защиты от замерзания позволяет установить минимальную температуру + 5 °C в помещении
- Съемные настенные кронштейны для быстрой установки и легкой очистки
Конвекторы имеют автоматическую защиту от перегрева, снабжены кабелем с вилкой для подключения в розетку, выключателем и термостатом (механическим или электронным). Диапазон регулировки термостата - 6 - 35 ° C. Настенный кронштейн входит в комплект поставки.
ПРЕИМУЩЕСТВА конвекторов NOREL:
- Экономичный, эффективный обогрев
- Простой в управлении
- Легко устанавливается
- Не сжигают кислород и пыль
- Защита от перегрева
- Безопасный для детей, животных
- Безшумне тепло
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Офіційний дилер заводу. |
![]() |
Виконуємо гарантійні зобов'язання. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Дзвоніть і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ конвектор електричний
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADAX |
| Страна производитель | Норвегия |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 84 мм |
| Ширина | 975 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 4 794 ₴











