
Електричний конвектор Glamox TPA 15 1500 W (Норвегія)
10 380,03 ₴
- В наличии
- Код: 765152030
+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Конвектор електричний Glamox (Норвегія).
Електричний конвектор GLAMOX heating TPA 15 без термостата (термостати замовляються додатково). Висота - 35 див. Кронштейн для настінного кріплення входить в комплект поставки. Додатково можуть бути придбані ніжки для підлогової установки. Укомплектований вилкою для підключення в розетку і клемної коробкою для стаціонарного підключення до мережі електроживлення. Не випалює кисень і не спалює пил. Діапазон регулювання термостата - 6 - 30°C. Гарантія - 5 років.
Термостати для електроконвектора підбираються окремо.
ПЕРЕВАГИ конвектора Glamox:
- Економічний, ефективний обігрів
- Thermostats variety
- Сучасний дизайн
- Легко встановлюється
- Не спалюють кисень і пил
- Захист від перегріву
- Безпечний для дітей, тварин
- Безшумне тепло
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Офіційний дилер заводу. |
![]() |
Виконуємо гарантійні зобов'язання. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Дзвоніть і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ електричний конвектор ADAX
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Норвегия |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 84 мм |
| Ширина | 1355 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 10 380,03 ₴











