
Алюмінієві радіатори Alltermo 350/85 (Україна)
524,92 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Alltermo 350/85
Для систем автономного опалення сьогодні найчастіше використовуються радіатори, виготовлені з алюмінію з невеликою частиною домішок інших металів (наприклад, кремнію), які подовжують термін служби і підвищують зносостійкість обігрівача. Алюмінієвий радіатор Alltermo 350/85 – один з кращих представників сучасних опалювальних приладів. Невелика вага дає можливість монтувати його в систему, де важлива легкість. Також компактні габарити відіграють серйозну роль при виборі цього радіатора для кімнат з невисоким підвіконням.
Опалювальний радіатор Alltermo 350/85 виготовлений з високоякісного алюмінію з використанням передових технологічних рішень. Лиття під тиском робить конструкцію надійною ― ви можете не боятися протікання. При пошкодженні однієї секції (ялини вона засмітилася або зносилася), немає необхідності встановлювати новий радіатор – досить замінити пошкоджену частину. Робочий тиск для опалювальної системи не повинна перевищувати 16 бар, що дозволяє використовувати ці радіатори в сучасних системах. В нашому магазині ви отримаєте кваліфіковану консультацію від спеціалістів і зможете вибрати оптимальний для вашої системи прилад.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор AllTermo
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alltermo |
| Вес | 1.15 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.4 л |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 169 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 432 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 7.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 169 Вт |
| Межосевое расстояние | 350 мм |
- Цена: 524,92 ₴








