
Біметалічні радіатори Alltermo Super Bimetal 500/100
550 ₴
- В наличии
+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Alltermo Super Bimetal — нові біметалічні радіатори призначені для застосування в системах опалення громадських будівель. Робочий тиск 30 bar. Гарантія 10 років
Alltermo Super Bimetal — нові біметалічні батареї призначені для застосування в системах опалення житлових будинків. Alltermo Bimetal можуть використовуватися як в автономних системах опалення малоповерхової забудови, так і у висотних будинках з централізованим опаленням з найвищим рівнем якості. Радіатори Alltermo Super Bimetal розроблено за європейськими стандартами з урахуванням особливостей українських систем опалення
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ біметалічний радіатор ALLTERMO SUPER BIMETAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alltermo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.75 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 35 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.2 л |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 193 Вт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 570 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид радиатора | Литый |
| Максимальное значение pH | 7.8 |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Опрессовочное давление | 50 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 193 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴










