
Біметалічні радіатори Classic Plus 500/85
509,96 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
CLASSIC PLUS 500/85
Радіатор CLASSIC PLUS 500/85 – модель, адаптована до «класичним» особливостям наших тепломереж. Тому невибаглива до якості води і витримує температуру теплоносія до 110°С і тиск до 35 атмосфер. Дозволяє успішне підключення до сталевих, пластикових або мідним трубам як в багатоквартирних будинках, так і в невеликих з автономним опаленням.
Подальшу збереження і надійну роботу всієї системи забезпечує поєднання переваг сталі і алюмінію. Високоміцна сталева основа і внутрішній шар з нержавіючої сталі володіє підвищеною стійкістю до корозії. Зовнішня поверхня із сплаву на основі алюмінію з високою тепловіддачею і структура радіатора підвищує його ефективність.
Секційна структура батареї дозволить підібрати потрібну кількість секцій для кожного з приміщень, а в процесі експлуатації – додавати, видаляти або замінювати окремі фрагменти. Сучасний дизайн секцій дозволить поєднати комфорт та естетику практично в будь-якому інтер'єрі.
Звертайтеся до наших фахівців за допомогою у підборі конфігурації радіатора CLASSIC PLUS 500/85 або інших моделей з максимальною ефективністю, надійністю і стабільністю.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ біметалічний радіатор CLASSIC PLUS
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.95 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 35 бар |
| Объем воды в радиаторе | 1.95 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 180 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ установки | Настенный |
| Опрессовочное давление | 50 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 180 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 509,96 ₴








