
Алюмінієвий радіатор Global VOX R 800/100 (Італія)
1 347,42 ₴
- В наличии
- Код: 800/100
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві радіатори Global VOX R 800/100
Якісні алюмінієві радіатори серії VOX 800/100 від фірми Global проводилися в повній відповідності з експлуатаційними та екологічними вимогам нашого регіону.
Представлена модель не тільки відрізняється своїми високими характеристиками, але також здатна вписатися в абсолютно будь-який інтер'єр приміщення.
Алюмінієвий радіатор Global VOX R 800/100 найчастіше монтуються у багатоповерхових приміщеннях з мінімальною вільним місцем на стіні по ширині.
Експлуатація та догляд:
1. При відключенні від радіатора системи обов'язково відкрити клапан спуску повітря.
Необхідно залишати обидва радіаторних крана відкритими, за винятком випадків технічного обслуговування або демонтажу радіаторів.
2. Відключення радіатора проводити в наступній послідовності: спочатку відключити клапан подачі підводки, потім клапан зворотного підводки, після відкрити клапан спуску повітря.
3. Включення радіатора починається з відкриття клапана зворотного підводки, потім клапана подачі підводки і закінчується спуском повітря клапаном для спуску повітря і його закриттям.
4. Слід періодично видаляти повітря з радіатора через клапан спуску повітря.
5. Якщо радіатор не прогрівається слід спустити повітря.
6. Щоб уникнути забруднення радіатора і регулюючого клапана, рекомендується встановити фільтри на подавальних стояках.
7. У разі частої необхідності видалення повітря з радіатора, рекомендується звернутися до спеціаліста.
Для ефективної роботи радіатора монтаж повинен проводитися спеціалізованою монтажною організацією (інструкція по монтажу і експлуатації додається до кожного радіатора)
Свяжитесь с нами, и Вы получите профессиональную консультацию по поводу покупки и монтажа отопительного изделия от лучшего итальянского производителя, который гарантирует покупателю целое десятилетие официальной гарантии с момента установки.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Специальные цены для постоянных клиентов, строительных и монтажных организаций. |
![]() |
Наличие товара на складе. | ![]() |
Оперативная доставка. |
Остались вопросы?
Звоните
и наши специалисты ответят на все вопросы.
КАК ЗАКАЗАТЬ алюминиевый радиатор GLOBAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Заказ на сайте | Связь менеджера в течение 10 мин |
Наличный расчет | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Global |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 2.21 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.57 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 280 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 280 Вт |
| Межосевое расстояние | 800 мм |
- Цена: 1 347,42 ₴









