
Алюмінієвий радіатор Global EKOS 500/95 (Італія)
735,42 ₴
- В наличии
- Код: 500/95
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Global EKOS 500/95
При використанні радіатора такого типу, температура усередині приміщення буде підвищуватися в п'ять разів швидше, ніж при експлуатації конструкцій стандартного типу. І це найважливіший аргумент, що закликає покупця звернути увагу саме на цю конструкцію.
Конструкція адаптована до експлуатації у висотних будинках, де робочий тиск досить висока, а ще ця модель відмінно підходить для роботи в приміщеннях не тільки з центральною, але і з автономною системою подачі тепла.
Відмінна риса алюмінієвого радіатора Global EKOS 500/95 – якість продукції європейського рівня, а також зручність монтажу і експлуатації.
Рекомендації з монтажу та експлуатації:
1. Умови роботи:
- робочий тиск до 1,6 МПа (16 атм)
- тиск при гідравлічних випробуваннях до 2,4 МПа (24 атм)
- руйнівний тиск 4,8 МПа (48 атм)
- температура теплоносія до 110 С
- показник рН теплоносія від 6,5 до 8,5 (оптимально 7-8)
2. Найбільш висока тепловіддача може бути отримана при установці радіаторів з дотриманням таких відстаней:
- не менше 3 см від стіни
- не менше 10 см від підлоги
- не менше 10 см від підвіконня
.
3. Рекомендується встановлювати автоматичні або ручні повітряні клапана на радіатори, що б домогтися максимальної продуктивності.
4. Необхідно залишати обидва радіаторних крана відкритими, за винятком випадків технічного обслуговування або демонтажу радіаторів.
Ви можете придбати радіатор серії EKOS за вигідною вартості і з багаторічною гарантією на нашому сертифікованому сайті. Зв'яжіться з нами прямо зараз!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор GLOBAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Global |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.11 кг |
| Конструкция радиатора | Трубчатая |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.5 л |
| Тепловая мощность | 95 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 568 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 10 бар |
| Вид радиатора | Экструзионный |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 95 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 735,42 ₴













