
Алюмінієвий радіатор Global Oscar 1600/100 (Італія)
3 723 ₴
- В наличии
- Код: 1600/100
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатор алюмінієвий Global OSKAR 1600/100
Нова оригінальна і висока конструкція радіатора серії Oscar від італійської компанії Global дозволяє монтувати такий прилад в ніші, де є обмеження по ширині. Такі батареї підходять для схеми розв'язки опалення у вузьких отворах. При цьому, покупцеві будуть доступні великі розміри по монтажу (до 2000 мм).
Радіатор Global Oscar розроблений спеціально для наших опалювальних систем.
Рекомендації з монтажу та експлуатації:
1. Рекомендується встановлювати автоматичні або ручні повітряні клапана на радіатори, що б домогтися максимальної продуктивності.
2. Необходимо оставлять оба радиаторных крана открытыми за исключением случаев технического обслуживания или демонтажа радиаторов.
3. Не использовать абразивные продукты при чистке поверхности радиатора.
4. Если необходимо изолировать один или более радиаторов от циркуляции в течении длительного периода, желательно установить автоматические воздушные клапана на каждом радиаторе.
Свяжитесь с нашими специалистами, и они помогут определиться с выбором!
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Специальные цены для постоянных клиентов, строительных и монтажных организаций. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор GLOBAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Global |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3.18 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.62 л |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 347 Вт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1646 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Экструзионный |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 347 Вт |
| Межосевое расстояние | 1600 мм |
- Цена: 3 723 ₴













