
Біметалічний радіатор Global Style 350/80 (Італія)
1 193,91 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Біметалічний радіатор Global Style 350/80
Біметалічний радіатор Global Style 350/80 – один з кращих варіантів для багатоквартирних висоток. Італійський виробник врахував неприємну особливість наших тепломереж ― часті перепади тиску. Тому лінія радіаторів Global Style створена з розрахунком на максимальне робочий тиск до 35 атмосфер.
Конструкція дозволяє легко підключити радіатор до сталевих, пластикових або мідних трубах.
Радіатор поєднує у своїй конструкції сталь і алюміній і поєднує переваги обох металів. Надійна сталева основа володіє високою міцністю, а внутрішній шар з нержавіючої сталі – стійкістю до корозії. Зовнішня поверхня із сплаву на основі алюмінію володіє підвищеною тепловіддачею, а структура радіатора із збільшеною площею пластин, випромінюючих тепло, підвищує його ефективність.
Секційна структура батареї і зменшена ширина кожної секції, що відрізняють біметалічний радіатор Global Style 350/80, дозволять підібрати потрібну кількість секцій для кожного з приміщень, а в процесі експлуатації – додавати, видаляти або замінювати окремі фрагменти. Звертайтеся до наших фахівців за допомогою у підборі конфігурації з максимальною ефективністю, надійністю і стабільністю.
Конструкція біметалічних радіаторів Global унікальна і складається вона з повного біметалу. При цьому для його створення використовуються одразу два метали: сталь і алюміній. Завдяки цьому поєднанню, радіатори унікальними властивостями:
– міцністю сталі;
– високою тепловіддачею алюмінію.
Біметалічні радіатори ідеально підходять для експлуатації в системах центрального опалення.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ біметалічний радіатор GLOBAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Global |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.5 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 35 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.16 л |
| Тепловая мощность | 125 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 425 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 50 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 125 Вт |
| Межосевое расстояние | 350 мм |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
- Цена: 1 193,91 ₴










