
Алюмінієвий радіатор Alltermo 500/85
531,52 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві радіатори Alltermo 500/85
Алюмінієві радіатори Alltermo 500/85 як не можна краще підходять для установки в наші системи опалення. Особливе покриття, яке наноситься на секції радіатора зсередини, не дає йому швидко зношуватися при експлуатації в системах з жорсткою водою. Виготовлені за системою лиття під тиском, ці прилади мають репутацію надійних і довговічних обігрівачів. Тиск до 16 бар, що є робочим для цих пристроїв, дає можливість встановлювати їх в офісах, квартирах і житлових будинках, не побоюючись течі або інших аварійних ситуацій.
Радіатори Alltermo 500/85 виготовлені з високоякісного алюмінію, мають характеристики, що дозволяють їм демонструвати високі показники тепловіддачі. Це говорить про те, що повітря в кімнатах, де вони встановлені, прогріється за короткий термін, і комфортна температура в приміщенні буде зберігатися без жодних додаткових зусиль. Система, за якої виготовлені ці опалювальні пристрої, дає можливість заміни секції, що прийшла в непридатність, без заміни всього радіатора. Наш магазин надає гарантію на 12 місяців, а всі питання, які можуть виникнути при купівлі обладнання для опалювальних систем, не залишаться без відповіді.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор AllTermo
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alltermo |
| Вес | 1.35 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.4 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 186 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 582 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 7.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 180 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 531,52 ₴









