
Біметалічний радіатор Redux 500/80
420,20 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатор Redux розрахований на робочий тиск 30 атмосфері температуру теплоносія до 120°С. Ще один плюс моделі – стійкість до підвищеної кислотності і забруднення води у системі теплопостачання. Рекомендовані для установки в малоповерхових автономних системах або системах опалення висотних будинків.
Матеріал радіатора – поєднання сплавів на основі алюмінію зі сталевими компонентами. Як і в більшості подібних моделей, стійкість до корозії досягається за рахунок проходження теплоносія по зміцненим труб з нержавіючої сталі, а матеріал пластин радіатора на основі алюмінію підвищує тепловіддачу на 15-20% у порівнянні з класичними конструкціями.
Біметалічні радіатори Redux поєднують сучасний функціональний дизайн, нейтральний зовнішній вигляд і дають можливість зібрати батарею, оптимально підходячисистемоутворюючою для обігріву кожного конкретного приміщення, ддля установки в системах централізованого та автономного опалення.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Redux |
| Страна производитель | Украина |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 30 бар |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 160 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 50 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 160 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
- Цена: 420,20 ₴





