
Біметалічний радіатор ZOOM 500/100
448,36 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Біметалічні радіатори 500/100
Радіатор ZOOM 500/100 – модель, адаптована до «класичним» особливостям наших тепломереж. Тому невибаглива до якості води і витримує температуру теплоносія до 110°С і тиск до 35 атмосфер. Дозволяє успішне підключення до сталевих, пластикових або мідним трубам як в багатоквартирних будинках, так і в невеликих з автономним опаленням.
Подальшу збереження і надійну роботу всієї системи забезпечує поєднання переваг сталі і алюмінію. Високоміцна сталева основа і внутрішній шар з нержавіючої сталі володіє підвищеною стійкістю до корозії. Зовнішня поверхня із сплаву на основі алюмінію з високою тепловіддачею і структура радіатора підвищує його ефективність.
Секційна структура батареї дозволить підібрати потрібну кількість секцій для кожного з приміщень, а в процесі експлуатації – додавати, видаляти або замінювати окремі фрагменти. Сучасний дизайн секцій дозволить поєднати комфорт та естетику практично в будь-якому інтер'єрі.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zoom |
| Страна производитель | Украина |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 35 бар |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 175 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 50 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 175 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
- Цена: 448,36 ₴





