
Алюмінієвий радіатор Fondital Calidor Super 800/100 В4 (Італія)
956,25 ₴
- Под заказ
Отправка с 27 мая 2026- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Fondital Calidor Super 800/100
Пристрій від флагмана європейського обігрівального обладнання, яке може дійсно якісно виконувати свої прямі обов'язки, а також не буде коштувати надмірно багато. Заслуговують уваги варіативність розмірів, а також оригінальна заводська упаковка.
Зверніть увагу на надану гарантію від італійського виробника строком на 10 років.
Ця модель дійсно відрізняється високою потужністю. Вона впорається зі значною житловою площею, а також прослужить дійсно довго. Алюмінієвий радіатор Fondital Calidor 800/100 зроблений з італійським якістю, а також відрізняється хорошим робочим тиском, тепловіддачею і максимальною температурою.
Звертайтесь, і ми допоможемо підібрати модель для вашого будинку!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Широкий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних, монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 2.09 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.61 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 287 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 876 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 8.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 287 Вт |
| Межосевое расстояние | 800 мм |
- Цена: 956,25 ₴









