
Алюмінієвий радіатор Fondital Garda Aleternum 1600/80 (Італія)
3 805,62 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Fondital Garda Aleternum 1600/80
Ця модель виготовляється шляхом лиття, яке виконується під тиском, що надає надійне функціонування і відмінна якість. Алюмінієвий корпус гарантує зручне транспортування і установку, а також надає оптимальну тепловіддачу. Покупці високо цінують радіатор за його потужність і економічність.
Кожне пристрій дбайливо запаковано у фірмову заводську упаковку.
Придбайте відмінне обігрівальне обладнання, а також витончену деталь інтер'єру. Алюмінієвий радіатор Fondital Garda Aleternum 1600/80 відмінно справляється з безпосередніми завданнями, а також характеризується стійкістю до зносу. Пристрій по-справжньому економічно.
Зв'яжіться з нашими співробітниками, і вони допоможуть вибрати найкращий варіант!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних, монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.79 л |
| Тепловая мощность | 425.8 Вт |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1666 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 5.0 |
| Максимальное значение pH | 10.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 425.8 Вт |
| Межосевое расстояние | 1600 мм |
- Цена: 3 805,62 ₴













