
Радіатор біметалічний Alltermo Super Bimetal 300/100 Україна
531,52 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
ALLTERMO BIMETAL 300/100
Радіатор ALLTERMO SUPER BIMETAL 300/100 проведений за технологією лиття під тиском і відрізняється високою міцністю. Вироби цієї лінії допускають температуру теплоносія 120 °С, тиск до 35 атмосфер, і успішно справляються з різноманітним якістю і перепадами тиску води в опалювальних системах.
Конструкція, що складається із сплавів на основі сталі та алюмінію, поєднує переваги цих металів. Висока тепловіддача алюмінієвого шару підвищує теплоефективність такого радіатора на 15-20% в порівнянні з сучасними сталевими і класичними чавунними. Завдяки двоетапної подвійний фарбуванні зовнішній шар радіатора захищений від агресивного хімічного впливу і при цьому виглядає досить естетично.
Більшість сучасних радіаторів має секційну конструкцію.
ALLTERMO BIMETAL 300/100 відрізняє тільки більш компактний розмір секції і зменшена до 300 мм міжосьова відстань (більшість моделей мають 500 мм). Завдяки цій особливості можна з великою точністю підібрати оптимальне число радіаторів для обігріву невеликого приміщення.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ біметалічний радіатор AllTermo
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alltermo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.5 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 35 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.16 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 140 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 52.5 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 140 Вт |
| Межосевое расстояние | 300 мм |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
- Цена: 531,52 ₴










