Вертикальні радіатори Global Oscar Tondo 1000/100
Високі радіатори Oscar фірми Global точно підійдуть для монтажу в нестандартних приміщеннях, де є певні обмеження по горизонтальній установці.
Товщина стінок водного каналу цієї моделі в 2 рази перевищує таку ж у конкурентів. Це гарантує якісну службу і надійність такого радіатора. Важливо враховувати, що вертикальні радіатори Global Oscar виділяються чималими монтажними розмірами: від 1000 мм до 2000 мм.
Експлуатація та догляд:
1. При відключенні від радіатора системи обов'язково відкрити клапан спуску повітря.
Необхідно залишати обидва радіаторних крана відкритими, за винятком випадків технічного обслуговування або демонтажу радіаторів.
2. Відключення радіатора проводити в наступній послідовності: спочатку відключити клапан подачі підводки, потім клапан зворотного підводки, після відкрити клапан спуску повітря.
3. Включення радіатора починається з відкриття клапана зворотного підводки, потім клапана подачі підводки і закінчується спуском повітря клапаном для спуску повітря і його закриттям.
4. Слід періодично видаляти повітря з радіатора через клапан спуску повітря.
5. Якщо радіатор не прогрівається слід спустити повітря.
6. Щоб уникнути забруднення радіатора і регулюючого клапана, рекомендується встановити фільтри на подавальних стояках.
7. У разі частої необхідності видалення повітря з радіатора, рекомендується звернутися до спеціаліста.
Для ефективної роботи радіатора монтаж повинен проводитися спеціалізованою монтажною організацією (інструкція по монтажу і експлуатації додається до кожного радіатора).
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Global |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.45 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.46 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 193 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 193 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 2 785,11 ₴





