
Алюмінієві радіатори Alltermo Uno 500/80 Україна
473,88 ₴
- В наличии
- Код: 500.80
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Alltermo UNO 500/80
При виборі обладнання для опалювальних систем важливу роль грає сировина, з якого виконані прилади. Алюмінієвий радіатор Alltermo UNO 500/80 зроблений зі сучасного металевого сплаву на основі алюмінію, що забезпечує високу зносостійкість в сучасних умовах експлуатації. Особливу нанесення покриттів всередині секцій також допомагає мінімізувати зношування. Вироблені за литтєвий технології, секції цього радіатори витримують тиск до 16 бар.
Алюмінієвий радіатор Alltermo UNO 500/80 володіє характеристиками, які дозволяють монтувати його в кімнатах з маленькою площею. При варіанті монтажу обігрівача в нішу під підвіконня будьте уважні: радіатор не повинен цілком займати її площа. У зворотному випадку буде порушено рух повітря, що утруднить обігрів і може стати причиною виникнення потенційно небезпечної ситуації. Ці та інші тонкощі вам допоможуть врахувати наші фахівці – потрібно просто зв'язатися з нами!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор AllTermo
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alltermo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.35 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.4 л |
| Тепловая мощность | 187 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 7.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 178 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 473,88 ₴







