
Алюмінієві радіатори Helyos R 500/100 Radiatori 2000 (Італія)
564,57 ₴
- Под заказ
Отправка с 27 мая 2026- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві радіатори Helyos 500/100 Radiatori 2000
Алюмінієві радіатори Helyos 500/100 Radiatori 2000 італійського виробництва можуть з успіхом працювати в будівлях різного призначення. Вони добре пристосовані до вітчизняних особливостей використання.
Корпус радіатора формується методом лиття під високим тиском. Унікальна конструкція горизонтальних і вертикальних елементів забезпечує покращене рух повітря і збільшення тепловіддачі. Для монтажу окремих секцій використовуються спеціальні різьбові деталі – ніпелі, що забезпечують герметизацію сполук з допомогою ущільнювальних прокладок. Алюмінієвий сплав, з якого виготовлені секції, володіє відмінною механічною міцністю, високою тепловіддачею і тривалим терміном служби. Стійкістю до корозії забезпечує обробка хімічним складом. А бездоганність білого кольору досягається за допомогою методу анафреза та епоксидно-поліефірного розпилення.
Алюмінієві радіатори Helyos 500/100 Radiatori 2000 можуть збиратися з різним числом секцій, в залежності від особливостей приміщення, що обігрівається. Унікальний заокруглений профіль легко впишеться в інтер'єр сучасного приміщення, гармонійно доповнюючи загальний дизайн.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор RADIATORI2000
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Radiatori 2000 |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.39 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.47 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 175 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 581 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 7.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 175 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 564,57 ₴









