Вертикальні радіатори Global Oscar Tondo 1200/100
Вертикальні радіатори Global Oscar Tondo точно підійдуть для монтажу в нестандартних приміщеннях, де є певні обмеження по горизонтальній установці.
Товщина стінок водного каналу цієї моделі в 2 рази перевищує таку ж у конкурентів. Це гарантує якісну службу і надійність такого радіатора.
Важливо враховувати, що вертикальні радіатори Global Oscar виділяються чималими монтажними розмірами: від 1200 мм до 2000 мм.
Експлуатація та догляд:
1. При відключенні від радіатора системи обов'язково відкрити клапан спуску повітря.
Необхідно залишати обидва радіаторних крана відкритими, за винятком випадків технічного обслуговування або демонтажу радіаторів.
2. Відключення радіатора проводити в наступній послідовності: спочатку відключити клапан подачі підводки, потім клапан зворотного підводки, після відкрити клапан спуску повітря.
3. Включення радіатора починається з відкриття клапана зворотного підводки, потім клапана подачі підводки і закінчується спуском повітря клапаном для спуску повітря і його закриттям.
4. Слід періодично видаляти повітря з радіатора через клапан спуску повітря.
5. Якщо радіатор не прогрівається слід спустити повітря.
6. Во избежание загрязнения радиатора и регулирующего клапана, рекомендуется установить фильтры на подающих стояках.
7. В случае частой необходимости удаления воздуха из радиатора, рекомендуется обратиться к техническому специалисту.
Для эффективной работы радиатора монтаж должен производиться специализированной монтажной организацией (инструкция по монтажу и эксплуатации прилагается к каждому радиатору)
Заказывайте отопительный радиатор у нас по лучшей цене с многолетней гарантией от фирмы-производителя! Формируем любое количество и комплектацию.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.62 кг |
| Производитель | Global |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Тепловая мощность | 157 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Способ подключения | Боковое |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Объем воды в радиаторе | 0.39 л |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид радиатора | Литый |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 157 Вт |
- Цена: 3 009,51 ₴





