
Сталеві радіатори Fornello 500х1000 11 тип бокове підключення (Туреччина)
2 329,36 ₴
- Под заказ
Отправка с 27 мая 2026+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Привабливий дизайн і широкий вибір радіаторів Fornello допоможуть вам знайти найбільш ефективне і сучасне рішення для опалення вашого будинку.
Радіатори Fornello забезпечують максимальну тепловіддачу, що дозволить Вам економити енергію і гроші. Радіатори виготовлені з високоякісної сталі EN 10130. Завдяки повному конвектору, безпосередньо з'єднаного з водяними каналами з кроком 33,3 мм, забезпечується швидкий теплообмін, який гарантує тепло і затишок у вашому будинку за короткий час.
Кожен радіатор Fornello проходить багатоступеневий процес фарбування.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних організацій. |
![]() |
Виконуємо гарантійні зобов'язання. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 13.22 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2.6 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Толщина листа панели радиатора | 1.2 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 329,36 ₴







