
Алюмінієвий радіатор Garda Dual Aleternum 1200/80 (Італія)
3 272,16 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Garda Aleternum 1200/80
Моделі цього ряду характеризуються відмінними робочими показниками, а також оптимальними потужністю і робочим тиском. Їх високоякісний алюмінієвий корпус дозволяє без зусиль транспортувати вироби. Він покритий двома кулями якісної фарби і прослужить дійсно довго. Відмінний вибір серед однокласників.
Покупців приваблює тривала італійська гарантія терміном 240 місяців, а також оригінальна заводська упаковка.
Це пристрій якісно впорається зі своїми завданнями. Відкрийте для себе алюмінієвий радіатор Garda Aleternum 1200/80 і вас здивує результат. Його секційна конструкція дозволить без зусиль підібрати потрібний розмір, а також спростить установку.
Звертайтеся, і наші фахівці проконсультують вас!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних, монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.6 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 343.1 Вт |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1266 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Экструзионный |
| Минимальное значение pH | 5.0 |
| Максимальное значение pH | 10.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 343.1 Вт |
| Межосевое расстояние | 1200 мм |
- Цена: 3 272,16 ₴











