
Алюмінієвий радіатор Garda Dual Aletetnum 2000/80 (Італія)
4 626,21 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Garda Dual Aleternum 2000/80
Пристрій, який відрізняється високим обсягом віддається тепла, а також надзвичайно високою потужністю. Ця розробка італійської фірми користується попитом, а також підтверджує свою популярність справою. Секційна конструкція допомагає зручно варіювати розміри обладнання, яке потрібно для конкретного приміщення.
Заслуговує уваги відмінне перевагу у вигляді 20 років гарантії! А також надійна заводська упаковка.
Цей пристрій характеризується найвищою потужністю, а також корпусом, який легко віддає тепло. Алюмінієвий радіатор Garda Dual Aletetnum 2000/80 — це саме те, що вам потрібно, якщо вас цікавить обладнання з високим тиском і секційної конструкцією.
Звертайтесь, і ми допоможемо вам визначитися з вибором!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Широкий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних, монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3.8 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.96 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 494.9 Вт |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2066 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Экструзионный |
| Минимальное значение pH | 5.0 |
| Максимальное значение pH | 10.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 494.9 Вт |
| Межосевое расстояние | 2000 мм |
- Цена: 4 626,21 ₴













