
Алюмінієві радіатори Garda Dual Aleternum 1400/80 (Італія)
3 536,34 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Garda Aleternum 1400/80
Обігрівальне обладнання серії Garda Aleternum відрізняється підвищеними характеристиками і призначений для ефективної роботи в будь-яких умовах. Ця модель має якісний теплоотдающий корпус, величезний обсяг води, а також найвищу потужність. Його секційна конструкція допоможе варіювати розміри пристрою.
Цей пристрій відрізняється тривалою гарантією строком на 20 років! Зверніть увагу на надійну заводську упаковку.
Замовте саме алюмінієвий радіатор Garda Aleternum 1400/80, якщо вам потрібно потужне обігрівальне і економічне устаткування. Його італійське якість і технологічні задумки не залишають байдужим.
Зверніться до наших фахівців і вони допоможуть з вибором!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних, монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.7 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 384.4 Вт |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1466 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Экструзионный |
| Минимальное значение pH | 5.0 |
| Максимальное значение pH | 10.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 384.4 Вт |
| Межосевое расстояние | 1400 мм |
- Цена: 3 536,34 ₴












