
Алюмінієві радіатори Fondital Mood & Tribeca 2000 (Італія)
3 594,99 ₴
- Под заказ
Отправка с 27 мая 2026- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві радіатори Fondital Mood & Tribeca 2000
Пристрій цього типу не схоже на своїх однокласників інших фірм, адже воно оптимально збалансоване за показниками потужності, тепловіддачі, витратних матеріалів та ціни. 16 бар максимального тиску дозволять налагодити якісну опалювальну систему, а легкий вага полегшить монтування обладнання в приміщеннях.
Виробник з Італії надає 120 місяців гарантії, а також оригінальну заводську упаковку.
Алюмінієві радіатори Fondital Mood & Tribeca 2000 відрізняються великим об'ємом води в радіаторі, що гарантує швидку тепловіддачу в приміщення, а також швидку циркуляцію. Скористайтеся передовими технологічними розробками та придбайте якісний пристрій.
Зверніться до наших співробітників, і вони розкажуть вам більш детальну інформацію!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, дизайнерів і монтажних організацій. |
![]() |
У нас широкий вибір дизайнерських радіаторів. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 2.18 кг |
| Конструкция радиатора | Трубчатая |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3.3 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 204.8 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2049 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Экструзионный |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 8.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 204.8 Вт |
| Межосевое расстояние | 2000 мм |
- Цена: 3 594,99 ₴













