
Дизайнерські радіатори Fondital Mood & Tribeca 1800 (Італія)
3 478,71 ₴
- Под заказ
Отправка с 27 мая 2026- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві радіатори Fondital Mood & Tribeca 1800
Модельний ряд обігрівальних пристроїв поповнився новим якісним обладнанням італійської фірми. Цей радіатор відрізняється відмінною працездатністю, оптимальної тепловіддачею, а також високим об'ємом води. Його якісний корпус дуже легкий та зручний у транспортуванні.
Фирма-изготовитель предоставляет уникальную гарантию сроком 20 лет, а также оригинальную заводскую упаковку.
Купите надежного помощника в обогреве помещений, а также стильную деталь интерьера, ведь эта модель является оптимальным вариантом. Европейские технологии, а также отличная 2-этапная покраска корпуса делают ее по-настоящему качественным продуктом. Алюминиевые радиаторы Fondital Mood & Tribeca 1800 полностью отрабатывают свою стоимость.
Обратитесь к нашим консультантам и они помогут с выбором!
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, дизайнерів і монтажних організацій. |
![]() |
У нас широкий вибір дизайнерських радіаторів. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 2.05 кг |
| Конструкция радиатора | Трубчатая |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2.95 л |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 184.7 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1849 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Экструзионный |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 8.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 184.7 Вт |
| Межосевое расстояние | 1800 мм |
- Цена: 3 478,71 ₴















