
Радіатор сталевий Ultratherm 22 тип 500/1000 бокове підключення (Туреччина)
5 956,72 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/1000: ефективний обігрів вашого будинку
Турецькі сталеві радіатори Ultratherm 22 500/1000 — простий метод створення комфортного мікроклімату у вашому будинку і офісі. Низька вартість і незмінне наявність в онлайн-магазині Radiatorov.
Двухпанельные сталеві радіатори Ultratherm 22 500/1000 турецького виробництва призначені для роботи в мережах опалення з максимальним тиском в 9 Бар і температурою води до 120°C. Цей тип виробів відмінно себе зарекомендував у зв'язці з автономним і центральним опаленням.
Ключові достоїнства цієї моделі батарей Ultratherm:
- тепловіддача на рівні 1,87, що досягається бічним підведенням теплопроводника і великою площею теплового випромінювання, оптимальна для великих і середніх приміщень побутового, громадського і господарського призначення;
- виготовляються з холоднокатаного прокату 1,5 мм з тришаровим стійким до перепадів температури і механічних пошкоджень покриттям;
- ціна панельних радіаторів Ultratherm 22 500/1000 конкурентна європейським аналогам при однакових технічних характеристиках;
- гарантія виробника — 10 років.
Двухпанельная конструкція забезпечує оптимальний баланс тепловіддачі і габаритів. Велика площина тепловіддачі гарантує ефективне рух теплових потоків в приміщенні.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 26.09 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 5 л |
| Способ подключения | Диагональное |
| Тепловая мощность | 1894 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 956,72 ₴











