
Алюмінієві радіатори Helyos R 350/100 Radiatori2000 (Італія)
469,20 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Helyos 350/100 Radiatori 2000
Алюмінієвий радіатор Helyos 350/100 Radiatori 2000 гарантує найвищу тепловіддачу при найнижчих витратах. Прилад здатний продуктивно працювати в системах централізованого або автономного опалення будівель різного призначення. Він прекрасно пристосований до вітчизняних особливостей експлуатації.
В процесі виготовлення радіаторів застосовують метод лиття під тиском. Подібна технологія формує посилену конструкцію, забезпечуючи достатню міцність для забезпечення робочого тиску 16 атм (1,6 мПа).
Для фарбування застосовується метод анафреза, заключна фаза якого – епоксидно-поліефірне розпилення. Це забезпечує не тільки ідеальний білий колір, але і надійний захист від корозії, і тривалий термін служби. Бездоганність форми і поверхні радіатора дозволяє застосовувати виріб в сучасному інтер'єрі.
Алюмінієвий радіатор Helyos 350/100 Radiatori 2000 формується з окремих секцій, для монтажу яких використовуються спеціальні різьбові деталі – ніпелі. Вони забезпечують повну герметизацію з'єднання за допомогою ущільнювальних прокладок. Залежно від характеристик приміщення і інших факторів радіатор може збиратися з необхідного числа секцій.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор RADIATORI2000
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Radiatori 2000 |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.21 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.36 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 140 Вт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 431 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 7.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 140 Вт |
| Межосевое расстояние | 350 мм |
- Цена: 469,20 ₴










