
Сталеві радіатори Ultratherm 11 тип 500/400 бокове підключення (Туреччина)
1 878,80 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 11 500/400: довга служба
Сталеві радіатори Ultratherm призначені для розміщення в житлових і промислових будівлях з водяною системою опалення.
Встановлення опалювальних систем у будинках з автономним або централізованим обігрівом передбачає підбір якісного теплообмінника. Сталеві радіатори Ultratherm 11 500/400 – це прилади однопанельного типу, конструкція яких передбачає один ряд конвектора, прикріплений до тильній стороні.
Переваги систем цієї серії:
- значні технічні характеристики – теплова потужність приладу складає 390 Вт, а максимальний показник робочого тиску – 9 бар, при цьому температура теплоносія може досягати 120 °C без шкоди поверхні;
- продуманість технології виготовлення – товщина стінок агрегату залишає 1,15 мм, виробляють його з холоднокатаної сталі, яку покривають трьома шарами фарби, що забезпечує антикорозійний захист.
- оптимальна конфігурація, розміри теплоносія 500х400 мм, при цьому він здатний вміщати 1 л води, обігріваючи досить велику область.
Панельні радіатори Ultratherm 11 500/400 виробляються турецьким заводом з урахуванням останніх досягнень європейських розробок, тому якість їх абсолютно не відрізняється, а ціна в рази нижче!
Замовляйте радіатори у нас: ми поставляє повний комплект в заводській упаковці. Гарантія – 120 місяців.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 6.15 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 1 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 390 Вт |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 1 878,80 ₴











