
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 11тип 500/500 з боковим підключенням (Туреччина)
2 169,20 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 11 500/500: турецьке виробництво
Сталеві панельні радіатори Ultratherm встановлюють в закритих системах опалення з примусовою циркуляцією і променевих системах.
Радіатори опалення Ultratherm: ефективні установки
Прибори виготовлені з високоміцної холоднокатаної сталі з підвищеним рівнем захисту поверхні, що досягається за рахунок нанесення декількох шарів барвника. Таким чином, сталевого панельного радіатора Ultratherm 11 500/500 не страшна корозія, тому його можна розміщувати навіть у спорудах тепличного типу і з підвищеною вологістю.
Особливості серії:
- конструкція – однопанельного прилад з боковим способом приєднання, має 4 виходи з різьбовим перерізом 1/2", елементи кріплення входять у комплект поставки;
- вместительность – при размере 500х500 мм теплообменник может содержать 1,25 л воды, обеспечивая эффективную теплоотдачу;
- выносливость – стенки радиатора переносят температуру в 120 °C, а рабочее давление может достигать 9 бар.
Установка радиаторов отопления Ultratherm возможна как в системах автономного, так центрального типа. К радиатору прилагаются футорки 1/2", крепежи, кран Маевского.
Отличием продукции турецкого производителя является полное придерживание европейских технологий и сравнительно недорогая стоимость товара. На весь модельный ряд предоставляется гарантия 120 месяцев.
Замовляйте у нас: якість понад усе!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 7.7 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 1.25 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 488 Вт |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 2 169,20 ₴











