
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 11 тип 500/700 бокове підключення (Туреччина)
2 765,84 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори Ultratherm 11 500/700: продукція з Туреччини
Ultratherm 11 тип – панельні радіатори, які призначені для бічного монтажу, якщо меблі розташована близько до стіни.
Сталеві радіатори: придбати з вигодою
Установка панельних радіаторів можлива в приміщеннях житлового та промислового типу. Завдяки особливостям виготовлення приладів вони здатні переносити умови підвищеної вологості, тому користуються популярністю при облаштуванні тепличних конструкцій, басейнів.
Переваги продукції:
- матеріали для виробництва радіатора використовують холоднокатану сталь, чим обумовлена переносимість температур до 120 °C; метал проходить обробку трьома шарами фарби, що підвищує антикорозійні властивості;
- технические характеристики – отличается установка тепловой мощностью в 683 Вт, что позволяет повышать теплоотдачу; также уровень давления может достигать 9 бар;
- параметры – размеры конструкции 500х700 мм, ширина всего 50 мм, при этом радиатор рассчитан на объем воды 1,75 л.
Возможность монтажа установки в домах с централизованной и автономной системой отопления делает ее универсальной.
Мы предлагаем купить стальной радиатор Ultratherm 11 500/700 по оптимальной цене: исключение накрутки стоимости гарантировано прямыми поставками от производителя.
Товар поставляється в комплекті з заглушками, кріпленнями, краном Маєвського в заводській упаковці з гарантією на 120 міс.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий панельний радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 10.78 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 1.75 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 683 Вт |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 2 765,84 ₴











