
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 11 тип 500/800 з боковим підключенням (Туреччина)
3 050,08 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 11 500/800: першокласна продукція
Сталеві панельні радіатори серії 11 призначені для бічного кріплення в житлових і виробничих приміщеннях.
Купити радіатор: універсальна модель для центрального і автономного опалення
Конструкція сталевого панельного радіатора Ultratherm 11 500/800 розроблена таким чином, щоб створити максимально комфортні умови для облаштування кімнати. Радіатор відрізняється невеликою шириною 50 мм, тому без проблем монтується при обмеженій площі.
Відмінності роботи конструкції теплоносія:
- теплова потужність установки – 780 Вт, що забезпечує ефективний, швидкий прогрів кімнати;
- гранично переносяться температури – 120 °C, досягнення такого показника обумовлено використанням холоднокатаної сталі;
- максимальна ступінь робочого тиску – 9 бар (при випробуваннях 13 бар), що викликано досить щільним матеріалом товщиною 1,15 мм.
Ємність радіатора становить 2 л при розмірі 500х800 мм, вага – 12 кг
Ми пропонуємо купити радіатор в комплектації з необхідними елементами – заглушкою, кріпленнями, краном Маєвського. Для монтажу використовують різьбове з'єднання, під яке є 4 виходи.
Товар турецкого происхождения не уступает европейским аналогам, но стоимость его существенно отличается. Заказывая продукцию у нас, вы не переплачиваете посредникам, ведь поставки товара осуществляется от производителя.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Большой ассортимент товара. |
![]() |
Специальные цены для постоянных клиентов, строительных и монтажных организаций. | ![]() |
Оперативная доставка. |
Остались вопросы?
Звоните
и наши специалисты ответят на все вопросы.
КАК ЗАКАЗАТЬ стальной радиатор отопления UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Заказ на сайте | Связь менеджера в течение 10 мин |
Наличный расчет | Отправка товара |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 12.32 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 780 Вт |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 050,08 ₴











