
Сталевий радіатор Ultratherm 11 тип 500/1100 бокове підключення (Туреччина)
3 862,32 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори Ultratherm 11 500/1100: ефективний обігрів приміщень
Панельні радіатори типу 11 представляють собою тонкі конструкції шириною 50 мм, які зручно монтувати методом різьбового з'єднання завдяки наявності 4-х отворів.
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 11 500/1100 від турецького виробника
Панельні радіатори Ultratherm 11 500/1100 відносяться до типу 11, який відрізняється малогабаритністю і можливістю розміщення в умовах обмеженого простору. В його будові є тільки один ряд конвекторів, але це не позначається на працездатності.
Потужність теплоносія становить 1073 Вт, що гарантує високу тепловіддачу. Прилад призначений для функціонування в умовах підвищених температурних режимів. Його максимально допустима температура становить 120 °C. За рахунок використання в якості матеріалу холоднокатаної сталі показник тиску може підвищуватися до 9 бар.
Переваги радіатора:
- співвідношення розмірів і об'ємів води (2,75 л);
- компактність будови (розмір 500х1100 (збоку) мм, 50 мм завтовшки);
- простота монтажу;
У комплектацію заводської поставки входить також заглушка, кран Маєвського і кріплення.
На сталеві радіатори опалення Ultratherm 11 500/1100 надається гарантія 120 місяців. Частотність їх застосування не поступається європейським зразкам, що, в першу чергу, обумовлено нижчою ціною при аналогічних характеристик.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 16.94 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2.75 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1073 Вт |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1100 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 862,32 ₴











