
Сталевий панельний радіатор Ultratherm 11 тип 500/1200 бокове підключення (Туреччина)
4 145,68 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 11 500/1200: використовуємо простір ефективно
Сталеві радіатори Ultratherm 11 500/1200 допоможуть раціонально використовувати обмежене пристінне простір. Завжди в наявності за кращою ціною — в онлайн-магазині Radiatorov.
Придбання сталевих радіаторів Ultratherm 11 500/1200 дозволить раціонально організувати опалення витягнутих приміщень з невеликою шириною. Джерелом водяного опалення може служити автономна або централізована мережа з максимальним робочим тиском в 9 Бар і граничною допустимою температурою води до 120°C.
Однопанельная конструкція дозволяє створювати вузькі батареї з ефективною тепловою потужністю до 1 кВт, що реалізується за рахунок великої площі тепловіддачі та бокового підключення, що дозволяє повноцінно використовувати потенціал батареї.
Крім конкурентної ціни сталеві радіатори Ultratherm 11 500/1200 мають ряд інших переваг:
- якість, порівнянна з відомими європейськими брендами;
- невелика вага, що полегшує монтаж і розширює можливі місця установки;
- надійні матеріали та тришарова забарвлення, що оберігає від корозії;
- десять років гарантії від виробника.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 18.48 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1070 Вт |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 4 145,68 ₴











