
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 11 тип 500/1400 з боковим підключенням (Туреччина)
4 708,88 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 11 500/1400: надійне опалення цільових приміщень
Однопанельні сталеві радіатори Ultratherm 11 500/1400 — це ефективний і надійний обігрів цільового приміщення. Найкраща ціна, постійна наявність в онлайн-магазині Radiatorov
Сталеві радіатори Ultratherm 11 500/1400 володіють тепловою потужністю 1,4 кВт і призначені для роботи в мережах автономного та центрального опалення житлових, громадських, виробничих, складських та торгових приміщень.
Достоїнства цієї моделі турецького виробництва:
- ультратонкая батарея, в которой эффективность и мощность излучения тепла достигаются благодаря большой плоскости, излучающей тепло;
- боковое подключение, позволяющее подобрать оптимальным способ, исходя из параметров помещения и особенностей отопительной системы;
- надежные материалы, и сборка на сертифицированном по европейским стандартам оборудовании;
- десятилетняя гарантия от производителя.
Онлайн-магазин Radiatorov предлагает низкие цены на радиаторы Ultratherm 11 500/1400 и весь ассортимент продукции этой компании, обусловленные прямыми поставками изделий с заводов изготовителей.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 21.56 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3.5 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1365 Вт |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 4 708,88 ₴











