
Сталевий радіатор Ultratherm 11 тип 500/1600 бокове підключення (Туреччина)
5 246,56 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 11 500/1600: економія і потужність!
Укомплектуйте опалювальну систему надійними сталевими радіаторіві Ultratherm! Пристроїв типу 11 допоможуть створити оптимальну температуру в будь-якому приміщенні і при цьому економити.
Купуйте турецькі панельні радіатори з гарантією 120 місяців!
В енергозберігаючих системах опалення часто застосовуються сталеві радіатори. Бренд Ультратерм (Туреччина) пропонує функціональні моделі, наприклад, 11 500/1600 з потужністю 1560 Вт. Цілісна панельна конструкція з холоднокатаної сталі товщиною 1,15 мм буде надійним помічником у підтримці комфортної температури і прослужить не один рік. За покриттям легко доглядати, тому ця деталь інтер'єру кімнати завжди буде в бездоганному стані.
На які характеристики варто звернути увагу?
· Обсяг води всередині конструкції – 4,0 л, загальна вага обладнання – 24,64 кг.
· Максимальное рабочее давление, при котором функционирует устройство, – 9 бар.
· Способ крепления – боковой, поэтому провести монтаж будет несложно.
· Тип устройства – 11, он способен разогревать теплоноситель до 120 градусов.
Производитель уверен в качестве продукции, поэтому на все модели покупатель получает гарантию 120 месяцев. Качественное антикоррозийное покрытие и специальная краска продлевают срок службы радиатора. Товар поставляется в заводской упаковке.
Добавляйте панельные радиаторы в корзину или звоните нам! Менеджеры ответят на все вопросы и предоставят консультации!
Інтернет-магазин опалення «Radiatorov» допоможе вам зробити будь-яке приміщення комфортним!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 24.64 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1560 Вт |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1600 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 246,56 ₴











