
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 22 тип 500/500 з боковим підключенням (Туреччина)
3 396,80 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 22 500/500 для вашого будинку!
Енергозберігаючі опалювальні системи зі сталевими радіаторами опалення дозволяють створювати комфортну температуру без особливих витрат. Вибирайте модель типу 22 за вигідними цінами!
Купуйте радіатори сталеві: 22 – Ultratherm вибирають по всьому світу!
Стальные радиаторы отопления представляют из себя 2 листа с вертикальными каналами, в полости которых находится теплоноситель, а на панели сзади – П-образные ребра. Модель Ultratherm 22 500/500 – это компактный и функциональный представитель линейки.
- Весит устройство всего 13,05 кг и благодаря небольшим габаритам много места в доме не занимает.
- Объем теплоносителя внутри конструкции – 2,5 л, а нагревается он максимум до температуры 120 градусов.
- Панельная конструкция Ультратерм станет эстетической деталью любой комнаты.
- Максимальное рабочее давление – 9 бар, а испытательное составляет 13 бар.
Модель відноситься до радіаторів сталевих 22 типу, в яких дві панелі.
Сучасні системи опалення з таким обладнанням дозволяють економно обігрівати приватні і багатоповерхові будинки, а також комерційні та промислові будівлі. Обладнання має оптимальну тепловіддачу, його легко підтримувати в чистоті.
У нашому каталозі вся продукція доступна з фото і детальним описом. Вам буде легко підібрати оптимальний варіант і замовити, не залишаючи дому.
Наш магазин допоможе зробити ваше життя комфортним!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 13.05 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2.5 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 947 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 396,80 ₴












