
Сталевий радіатор Ultratherm 22 тип 500/600 з боковим підключенням (Туреччина)
3 943,28 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві панельні радіатори: оптимальна тепловіддача
Сталеві панельні радіатори типу 22 відрізняються наявністю двох паралельно розміщених панелей, скріплених зварювальним методом.
Сталеві радіатори 22 від Ultratherm
Хороші показники тепловіддачі в поєднанні зі стандартними параметрами конструкції 500х600 мм і глибиною 100 мм роблять сталеві панельні радіатори Ultratherm 22 найбільш затребуваними.
Маючи невеликі розміри, вони вміщують воду об'ємом 3 л Температура теплоносія може досягати 120 °C, при цьому не впливаючи на працездатність і термін служби установки. Прилади з серії витримують тиск до 9 бар.
Особливості продукції:
- висока тепловіддача – потужність теплоносія складає 1136 Вт, що забезпечує показовий рівень працездатності;
- надійна конструкція – холоднокатана сталь покривається тришаровим захисним барвником, що виключає утворення корозії;
- універсальність застосування – автономні і централізовані системи, приміщення з примусовою вентиляцією та підвищеною вологістю.
Сталеві радіатори 22 турецького виробника Ultratherm відрізняються довговічністю служби та за характеристиками не поступаються європейським аналогам. Заводська гарантія на функціонування – 120 місяців. В комплект входить заглушка, кран Маєвського і регулювальні вентилі.
Звертайтеся у відділ продажів для замовлення або консультації по продукту. Ми пропонуємо вигідні ціни для клієнтів!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 15.66 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1136 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 943,28 ₴











