
Сталевий радіатор Ultratherm 22 тип 500/800 з боковим підключенням (Туреччина)
4 942,96 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/800: надійний обігрів будинку і офісу
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/800 — перевірений часом баланс між габаритами і ефективністю опалення. Завжди в наявності за відмінною ціною в онлайн-магазині Radiatorov.
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/800 відносяться до оптимально збалансованому для побутового застосування класу сучасних батарей. Вони розроблені для роботи в мережах автономного та централізованого опалення з максимальним тиском в 9 Бар і температурою води до 120°C.
Варіативна бокове підключення і двухпанельная конструкція дозволять при відносно невеликих габаритах повністю використовувати теплову потужність пристрою в 1,5 кВт. Обсяг води, вмещаемой батареєю, становить 4 літри.
Купіть радіатор Ultratherm 22 500/800, якщо для вас важливі:
- висока продуктивність при невеликих габаритах;
- якість, порівнянна з кращими європейськими брендами;
- низька вартість без накрутки за ім'я бренду;
- десятирічна гарантія на виріб від виробника.
Невеликі розміри виробу і його ефектний зовнішній вигляд дозволять органічно вписати його в будь-який вид інтер'єру. Маса близько 22 кілограмів спрощує монтаж і підвищує надійність кріплення.
Забезпечте комфортний мікроклімат вашого дому або офісу, замовивши радіатор Ultratherm 22 500/800 в онлайн-магазині Radiatorov.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 20.87 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1515 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 4 942,96 ₴











