
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/900 бокове підключення (Туреччина)
5 507,92 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/900: потужна батарея для дому і офісу
Двухпанельные сталеві радіатори Ultratherm 22 500/900— це вивірений баланс між розмірами і потужністю. Оптимальна вартість, завжди в наявність в онлайн-магазині Radiatorov.
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/900 — батареї потужністю в 1,68 кВт створені для ефективного опалення приміщень від автономного і центрального джерела опалення. Застосовуються в побутових, громадських, інженерних і складських приміщеннях.
Переваги покупки батарей турецького виготовлення:
- отличный баланс между размерами и продуктивностью обогрева;
- боковое подключение позволит добиться максимального КПД, и при этом использовать наиболее рациональный метод подвода и отвода теплоносителя;
- отличные материалы и сборочная линия европейского образца с постоянным контролем качества;
- низкая стоимость при технических характеристиках, равных европейским аналогам сходного типа и размера;
- гарантийный срок от производителя — десятилетие.
Интернет-магазин Radiatorov обеспечит вас панельными радиаторами Ultratherm 22 500/900 по честной цене с отличным сервисом и условиями доставки товара.
Замовляйте теплову техніку через форму зворотного дзвінка, або безпосередньо зв'язавшись з менеджером.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 23.48 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4.5 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1704 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 507,92 ₴











