
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 300/1100 з боковим підключенням Туреччина
4 813,60 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатор сталевий Ultratherm 22 300/1100: баланс габаритів і тепловіддачі
Сталевий радіатор Ultratherm 22 300/1100 ставитися до найбільш популярного типу батарей для центрального і автономного опалення. Замовте за вигідною ціною в онлайн-магазині Radiatorov.
Сталевий радіатор Ultratherm 22 300/1100 — представник найбільш популярного типу конструкції батарей, що поєднує невеликі габарити з високою тепловіддачею. Дві радіаторні панелі зумовлюють ефективну тепловіддачу для автономних і центральних систем опалення з тиском до 9 Бар і температурою теплоносія до 120 °C.
Модель 22 300/1100 виготовляється з холоднокатаного прокату. Захист від корозії забезпечує тришарове покриття порошковою фарбою, що забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень. Фарба, яка використовується для покриття батарей, не змінює своїх властивостей у всьому діапазоні робочих температур на весь час гарантійного терміну експлуатації.
Переваги панельних радіаторів Ultratherm 22 300/1100:
- відмінні технічні характеристики, не поступалися іменитим європейським аналогам;
- демократична вартість при відмінній якості виконання;
- діагональне підключення, що забезпечує 100% ККД;
- десятирічна гарантія від виробника.
Завдяки збалансованості розмірів і потужності тип 22 традиційно користується високою популярністю серед забудовників, ремонтників та власників житла.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 18.7 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1318 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1100 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 4 813,60 ₴











