
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/1100 бокове підключення (Туреччина)
6 482,96 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/1100: збільшена площа тепловіддачі!
Надійні сталеві радіатори Ultratherm 22 500/1100 із збільшеною площею тепловіддачі з легкістю обігріють приміщення з великою площею. Купуйте недорого в інтернет-магазині Radiatorov.
Двухпанельные радіатори Ultratherm 22 500/1100 виготовляються в Туреччині на заводах з сертифікованим за європейськими стандартами обладнанням. Вони служать для ефективного обігріву в зв'язці з автономними і центральними мережами опалення, які працюють у межах максимального тиску в 9 Бар і температурою теплопроводника до 120°C.
Переваги турецьких батарей над аналогічними виробами інших виробників:
- потужність 2,0 кВт, реалізована за рахунок великої площі радіатора та бокового підключення в тепломережу;
- висока якість використовуваного холоднокатаного металопрокату та тришарове антикорозійне покриття, стійке до перепадів температури і механічних пошкоджень;
- ціна сталевих радіаторів Ultratherm 22 500/1100 повністю відповідає їх якості, і при цьому істотно нижче аналогів;
- десятирічна гарантія на експлуатацію від виробника.
Двухпанельная система створює найкращий баланс передачі тепла і дозволяє зберегти скромні габарити виробу. Незважаючи на довжину 1.1 м, глибина пристрою залишається відносно невеликий, що дозволить раціональніше використовувати доступну площу.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 28.7 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 5 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 2083 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1100 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 6 482,96 ₴










