
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 22 тип 500/1200 з боковим підключенням (Туреччина)
7 010,96 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатор сталевий Ultratherm 22 500/1200: відмінна тепловіддача за розумною ціною
Сталевий радіатор Ultratherm 22 500/1200 забезпечить ефективну тепловіддачу в межах автономної або центральної тепломережі. Розумна вартість і постійна наявність в онлайн-магазині Radiatorov.
Сталевий радіатор Ultratherm 22 500/1200 турецького виробництва поєднує в собі високу якість, відмінні показники тепловіддачі і високу варіативність підключення до тепломережі.
Вироби служать для ефективного обігріву приміщень від автономної або центральної тепломережі, що працює з піковим тиском, що не перевищує 9 Бар, і нагрівальною теплоносій до 120°C.
Серійні батареї під маркуванням 22 500/1200 виготовляють з холоднокатаного металопрокату на сертифікованому за стандартами Євросоюзу обладнанні. Захистом від виникнення вогнищ корозії служить тришарове покриття фарбою, стійкою до перепадів температур і появи подряпин і сколів на весь гарантійний термін експлуатації.
Преимущества покупки радиаторов Ultratherm 22 500/1200 перед выбором других производителей и моделей:
- 2,2 кВт мощности реализуемой за счет большой площади теплоотдачи, сдвоенной панели и вариативного бокового подключения, обеспечивающего максимальный КПД;
- низкая стоимость в сравнении с аналогами и практически одинаковые характеристики;
- десятилетняя гарантия на эксплуатацию от производителя.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Специальные цены для постоянных клиентов, строительных и монтажных организаций. |
![]() |
Наличие товара на складе. | ![]() |
Оперативная доставка. |
Остались вопросы?
Звоните
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 31.31 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 6 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 2273 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 7 010,96 ₴










