
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 22тип 500/1400 бокове підключення (Туреччина)
7 989,52 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатор сталевий Ultratherm 22 500/1400: розумний вибір за розумною ціною
Сталевий радіатор Ultratherm 22 500/1400 створить в цільовому приміщенні ідеальні умови для роботи та відпочинку. Відмінний сервіс і справедлива вартість в онлайн-магазині Radiatorov!
Виготовлений у Туреччині за сертифікованою в ЄС технології сталевий радіатор Ultratherm 22 500/1400 — поєднання відмінних теплообмінних характеристик, збалансованої вартості і не поступається європейським аналогам якості.
Ця модель розроблена для дієвої реалізації потенціалу автономного або центрального опалення в приватних будинках, квартирах, офісах, громадських, торгових і складських приміщеннях. Граничний тиск в системі не повинна перевищувати 9 Бар, в той час як температура теплоносія повинна бути не більше 120 °C.
Вироби виробляються на сучасному обладнанні з високоякісного холоднокатаного прокату товщиною 1,2—1,5 мм Антикорозійний захист забезпечує тришарове покриття спеціальною стійкою до перепадів температури і механічних пошкоджень фарбою за технологією компанії «Хенкель».
Переваги покупки панельних радіаторів Ultratherm 22 500/1400:
- 2,5 кВт теплової потужності, повністю віддається повітрю методом теплового випромінювання і природної конвекції;
- бокове підключення, що забезпечує максимальний ККД;
- вартість нижче аналогічних моделей європейських виробників при однакових технічних характеристиках;
- 10 років гарантії від виробника на експлуатацію.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 36.53 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 7 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 2651 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 7 989,52 ₴










