
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 22 тип 500/400 бокове підключення (Туреччина)
2 849,44 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатор сталевий Ultratherm 22 500/400: компактний, легкий, економічний
Сталевий радіатор Ultratherm 22 500/400 підійде для обігріву маленьких побутових приміщень. Замовте за справедливою ціною в онлайн-магазині Radiatorov!
Компактний двохпанельний радіатор Ultratherm 22 500/400 поєднує в собі сучасний дизайн, високі показники тепловіддачі і низьку вартість.
Ця батарея краще всього підійде для опалення маленьких побутових приміщень, санвузла, балкони, тераси або лоджії від центрального або автономного джерела водяного опалення з примусовою циркуляцією.
Модель 22 500/400 призначена для роботи в мережі з максимальною температурою води до 120 °C і тиском, що не перевищує 9 Бар.
Виробничий цикл забезпечує незмінні експлуатаційні характеристики на весь гарантійний термін експлуатації. Радіатор виготовляється з холоднокатаного металопрокату товщиною до 1,5 мм. Захист сталі від появи вогнищ корозії забезпечується багатошаровим покриттям, яке наноситься за ліцензії і технології «Хенкель».
Вибирайте панельний радіатор Ultratherm 22 500/400, якщо ви потребуєте в наступних характеристиках батареї:
- компактність при відносно невеликій потужності (0,7 кВт) ― добре для установки в маленьке приміщення;
- максимальний ККД, реалізований з боковим підключенням;
- виправдана вартість без переплати за європейське походження продукції;
- тривала гарантія (10 років!).
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 10.44 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3.6 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 758 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 2 849,44 ₴











