
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/1600 бокове підключення (Туреччина)
8 988,32 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/1600: потужна батарея для дому і офісу
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/1600 дієво обігріють ваш дім та офіс в зв'язці з центральним та автономним опаленням. Розумна ціна, постійна наявність в онлайн-магазині Radiatorov
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/1600 — батареї з потужністю тепловіддачі в 2,9 кВт і розроблені для дієвого опалення приміщень в зв'язці з автономним і центральним джерелом опалення. Відмінно зарекомендували себе для обігріву побутових, культурних, виробничих і складських приміщень.
Переваги придбання батарей компанії Ультратерм:
- вивірений баланс габаритів і ефективності обігріву;
- максимальний ККД, що досягається завдяки методом бічного підключення;
- висока якість матеріалів і багатошарова забарвлення по технології «Хенкель»;
- конкурентная стоимость в сравнении с европейскими аналогами при практически идентичных эксплуатационных характеристиках;
- десятилетняя гарантия на использование.
Интернет-магазин Radiatorov предоставит вам панельные радиаторы Ultratherm 22 500/1600 по низкой цене. Окажем бесплатную консультацию и поможем с калькуляцией требуемой мощности для целевого помещения.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Специальные цены для постоянных клиентов, строительных и монтажных организаций. |
![]() |
Доступные цены. | ![]() |
Оперативная доставка. |
Остались вопросы?
Звоните
и наши специалисты ответят на все вопросы.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 41.75 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 8 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 3030 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1600 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 8 988,32 ₴










