
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 600/400 з боковим підключенням (Туреччина)
3 250,72 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 600/400: потужне і компактне опалення
Турецькі сталеві радіатори Ultratherm 22 600/400— простий метод створення комфортного мікроклімату у вашому будинку і офісі. Низька вартість і незмінне наявність в онлайн-магазині Radiatorov.
Двухпанельные стальные радиаторы Ultratherm 22 600/400 созданы для работы в сетях автономного и центрального отопления с пиковым давлением в 9 Бар и температурой теплоносителя, не превышающей 120°C.
Основные преимущества этой модели Ультратерм:
- 0,9 кВт тепловой мощности, полностью реализуемой благодаря боковому типу подключения и двухпанельной конструкции;
- компактные габариты;
- качественные материалы, сборка на линии, сертифицированной по стандартам ЕС;
- антикоррозийное покрытие в несколько слоев по технологии, разработанной корпорацией «Хенкель»;
- ціна панельних радіаторів Ultratherm 22 600/400 нижче аналогів, при практично ідентичних експлуатаційних характеристиках;
- десять років гарантії на безвідмовну роботу.
Конструкція батареї і особлива форма радіаторів забезпечать збалансовану віддачу тепла, і забезпечить ефективну природну теплову конвекцію повітряних мас в приміщенні.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 12.4 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2.4 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 883 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 250,72 ₴










