
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 22 тип 600/600 з боковим підключенням (Туреччина)
4 524,96 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 600/600 для енергозберігаючих систем опалення
Якщо ви хочете зробити обігрів квартири економним, то сталеві радіатори – це розумне рішення. 22 600/600 модель від турецького виробника Ультратерм стане функціональною частиною вашої опалювальної системи.
Панельні радіатори Ultratherm: вигідна ціна і гарантія на 10 років!
Для того, щоб зробити опалювальну систему більш економною, слід придбати необхідне обладнання. Вибираєте сталеві радіатори? Бренд «Ультратерм» пропонує двухпанельные моделі з тепловою потужністю 1352 Вт. Ви зможете ефективно обігрівати будинки, котеджі, квартири в новобудовах. Функціональні пристрої виготовлені з холоднокатаної сталі, за таким матеріалом легко доглядати, підтримувати ідеальний стан.
Які переваги цієї моделі зацікавлять покупців?
Об'єм теплоносія 3,6 л, а максимальна температура його прогрівання – 120 градусів.
Загальна вага конструкції – 18,6 кг
Якісне антикорозійне покриття і фарбування продовжують термін служби.
Бічний тип кріплення забезпечить зручність монтажу.
Випробувальний тиск – 13 бар, а максимальний – 9 бар.
Пристрій відноситься до 22 типу.
Панельні радіатори від турецького виробника вже завоювали популярність у всьому світі завдяки вигідною ціною. В каталозі інтернет-магазин опалення «Radiatorov» ви можете вивчити характеристики 22 600/600 і замовити устаткування з доставкою! Товар поставляється в заводській упаковці.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 18.6 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3.6 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1325 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 4 524,96 ₴











