
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 600/700 бокове підключення (Туреччина)
5 082 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатори опалення Ultratherm 22 600/700 з боковим способом підключення
Створіть затишок і комфортну температуру в своєму будинку за допомогою радіаторів опалення Ультратерм. Двухпанельная функціональна модель з боковим типом підключення.
Купуйте радіатори сталеві: ціна від виробника!
Товщина сталі, надійність конструкції, якість фарбування – на ці речі варто звернути увагу при покупці радіаторів опалення. Продукція турецького бренду Ultratherm популярна по всьому світу. 22 600/700 – це модель, яка підходить для автономних і стаціонарних систем. Створити комфортну температуру в своїй квартирі, будинку, котеджі можна за прийнятною вартістю, а економити ви будете довгий термін! Бренд «Ультратерм» надає гарантію на пристрій – 120 місяців!
Які характеристики вас зацікавлять?
Теплова потужність складає 1545 Вт, а максимальна температура розігрівання теплоносія – 120 градусів.
Тип – 22, а значить, конструкція складається з 2 панелей.
Об'єм теплоносія – 4,2 л, що буде запорукою швидкого та ефективного обігріву.
Фарбування в 3 шари і антикорозійне покриття зроблять модель довговічною.
Інтернет-магазин «Radiatorov» пропонує функціональні радіатори сталеві. Ціна відрізняється від вартості продукції європейських виробників, а ось надійністю нічим не поступається! Турецькі товари поставляються в заводських упаковках і мають все що підтверджують сертифікати якості.
Телефонуйте нам! Менеджери допоможуть вам визначитися і зробити замовлення!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 21.7 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4.2 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1545 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 082 ₴











